Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam, quantec oczywiście działa i to nie tylko w zagadnieniach dot. bezpośrednio zdrowia. Świetnie sprawdza się w problemach np. z gryzoniami w domu czy na działce. Mam to przećwiczone osobiście i jestem pod wrażeniem! Jeśli ktoś chciałby przetestować quanteca, to zapraszam - szczególnie niedowiarków/krytykantów - za darmo przez 2 m-ce. Kontakt: quantec@webposte.de Polecam też serwis: http://spalajmniej.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! To naprawdę działa.Portfel mojej mamy z nadwagą , po tym zabiegu, stał się bardziej lekki i super zgrabny.Wystarczy wpłacić pieniążki aby stać się zdrowym i fruwać jak gołębica.Proszę tylko nie pomylić nr konta, bo uzdrowienie nie zadziała prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani która pisze takie informacje to chyba jest właścicielką tego urządzenia,to wprowadzanie ludzi w błąd,sam podałem się pół rocznej terapii i nic, nie ustąpiło,a moje dolegliwości nie są tak poważne jak nerwica .Dodam iż członkom mojej rodziny też nic nie pomógł.. cyt. " LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECT, BYLAM NIE ZDOLNA FDO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIASR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECT, BYLAM NIE ZDOLNA FDO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIASR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Chcialam dodac, ze po wyzdrowieniu z najgorszego natrectwa pojawily sie kolejne etapy choroby do pokonania. Zaczely sie odslaniac rozne dolegliwosci, ktore we mnie drzemly i z czasem pokolei z nich wychodze. Czasem sie czuje lepiej, raz gorzej, i bedac w kontakcie z quanteckiem wychodze po malu z kolejnych natrectw, strachow, ktore sie odslonily. Przychodza mi do glowy nowe mysli, ktore mnie lecza w tych kolejnych etapach. wiem, ze to co zle ze mnie wylazi na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECT, BYLAM NIE ZDOLNA FDO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIASR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Chcialam dodac, ze po wyzdrowieniu z najgorszego natrectwa pojawily sie kolejne etapy choroby do pokonania. Zaczely sie odslaniac rozne dolegliwosci, ktore we mnie drzemly i z czasem pokolei z nich wychodze. Czasem sie czuje lepiej, raz gorzej, i bedac w kontakcie z quanteckiem wychodze po malu z kolejnych natrectw, strachow, ktore sie odslonily. Przychodza mi do glowy nowe mysli, ktore mnie lecza w tych kolejnych etapach. wiem, ze to co zle ze mnie wylazi na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
CO TY W OGOLE GADASZ!! Jesli Twoim zdaniem magia Quanteca nie dziala, to jak mozesz twierdzic, ze kradnie dusze???? Sam sobie przeczysz!!LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECTW, BYLAM NIE ZDOLNA DO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIAR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Chcialam dodac, ze po wyzdrowieniu z najgorszego natrectwa po czasie pojawily sie kolejne etapy choroby do pokonania. Zaczely sie odslaniac rozne dolegliwosci, ktore we mnie drzemaly i z czasem pokolei z nich wychodze. Czasem sie czuje lepiej, raz gorzej, i bedac w kontakcie z quanteckiem wychodze po malu z kolejnych natrectw, strachow, ktore sie odslonily. Przychodza mi do glowy nowe mysli, ktore mnie lecza w tych kolejnych etapach. wiem, ze to co zle ze mnie wylazi na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal jest tych , pseudo naukowców którzy opiniują takie rzeczy -jeszcze tak oficjalnie!! Każdy to wie ,że "motłochem" można kierować i tak jest cały czas, nawet nie wiedzą skąd pochodzą kim są. Telewizja i wszelkiego typu "pracze" umysłu  , dobrze zdają egzamin. Każdy chciałby , żeby coś się zmieniło i ma pretensje o wszystko i do każdego ale nie umie sam u siebie nic zmienić - bo w końcu on jest w porządku...  Ludzie obudźcie się - medycyna tak się rozwinęła i to juz dawno ale lepiej jest utrzymywać "narkomanów " uzależnionych od farmakologi!! bo z tego jest czysty zysk! Poczytajcie sobie o Panu Tesli...on już dawno osiągnął to co teraz niby zostaje wynalezione ale tak w TV tego nie było ;/ prostota to właśnie cel tych , którzy mówią wam jak wami rządzić.. pozdrawiam wszystkich wolno myślących!! Wy dalej leczcie się tam gdzie ,  z was więcej zdzierają niż takie urządzenie jak Quantec ... trochę chęci do poznania prawdy i darujcie sobie jakieś puste komentarze ... brak wiedzy oznacza tylko jedno- byciem nikim!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze jeśli czegoś nie wiedzą , to twierdzą ,ze to nie prawda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wielu rzeczach pisano wcześniej ,że to bzdura,a potem okazało się,że......! Żal mi tych ludzi co podpisują się z imienia i nazwiska i podają tytuł naukowy i zajmowane stanowisko,szkoda mi Was !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quantec dziala!!!moja sunia ma uczulenie na wszystkie opcje ochrony przeciw-pchlowej i przeciwkleszczowej.a jeszcze do tego miala uczulenie na pchly.wrzucilismy do quanteca program-"wolna od wszelkich pasozytow skornych".juz trzy miesiace nie ma zadnej chemicznej ochrony i nie ma pchel ani kleszczy!malo tego,dzialanie quanteca jakby sie rozszerzylo rowniez na naszego kota,ktory tez tym razem nie dostal zadnego srodka przeciw-pchielnego,a jest kotem wychodzacym.podobno to tak dziala,pytalam specjaliste,za***ona ze o tej porze roku kot nie zlapal pchel,mimo ze dzialalismy tylko na sunie.poza tym,dzialamy rowniez na jej sluch,ktory stracila dosc nagle-juz zaczela slyszec klasniecia i glosny gwizd,mam nadzieje,ze bedzie coraz lepiej.poprawe w sprawie innych dolegliwosci(sunia ma prawie 15 lat i jest po przejsciach,zabralismy ja w wieku 10 lat z patologicznej,uzaleznionej alkoholowo rodziny)i objawow zwiazanych z jej przeszloscia,tez zauwazam,chociaz czesc pewnie mozna uzasadnic lekami(naturalnymi),ale ktore tez wybral quantec!sunia zachowuje sie jak szczeniak,jest radosna,pelna energii i tylko siwa mordka wskazuje na jej wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasno *** i zlodziej srali muchy bedzie wiosna ciemny narod wszystko chyci i jeszcze slono zaplaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaciłam pewnej Pani M. 400 zł miesięcznie przez prawie rok. Czuję się oszukana. Nic nie pomogło na nerwice i depresję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Szumy nad Tanwią - rzeczywiście uspakajają i być może nawet leczą z depresji - ale trzeba się stawić osobiście niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...